7/24 SU TESİSATI 0 544 242 1 795

7/24 SU TESİSATI 0 544 242 1 795

Su Kaçağı Nasıl Oluşur ?
Sizin veya bir yakınınızın başına gelmiş olabilecek bir su kaçağı probleminin ana nedeni yapım sırasında oluşan kaynak hatalarından,boruların fabrikasyon hatalarından veya sıcak su borularının gevreyerek özelleğini kaybetmesi sonucu oluşan çatlamalardan kaynaklanmaktadır. PPRC olarak adlandırılan temiz su borularının deforme olması sonucu su kaçakları oluşur, buda hem size hem komşunuza ciddi zararlar verebilir.

Su Kaçağı Nerelerde Görülür ?
Su kaçağı oluşumu probleminin en çok görüldüğü yerler su tüketimi olan mutfak,banyo,tuvalet gibi ev veya iş yerimizdeki bölümlerdir. Bunun yanı sıra temiz su borularının geçtiği salonunuz veya herhangi bir odanızın içinde de görülebilir. Kalorifer tesisatlarında ki su sızıntıları evinizin yada iş yerinizin tüm bölümlerinde ortaya çıkabilir. Kalorifer tesisatı boruları ısıtma sistemine bağlı olduğu için kalorifer peteklerinin hepsine tek tek hat çekilmektedir. Bu gibi durumlarda her alan tespit için kontrol edilir.

Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz ?
Temiz veya atık su boruları yer altından döşenmiş olduğu için bunları gözle görmek mümkün değildir, oluşan su kaçaklarının yerini belirlemek haliyle zordur. Teknolojinin sunduğu imkanları göz önünde bulundurursak su kaçaklarının yerlerini tespit etmeninde kolay bir yolu olduğunu öğrenebiliriz. Bizim gibi profesyonel kişilerce teknolojiye hakim ve bilinçli bir takım tetkitlerle dairelerinizi kırdırmadan tadilata gerek duymadan oluşan su kaçaklarının tespitini rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Farkımız
Ev,iş yeri,ofis,mağaza,otel vb. günlük kullanım alanlarınızda oluşan su ile ilgili bütün problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olacak bir profesyonel asistana ihtiyaç duyduğunuzda düzgün refaranslara sahip işinin ehli bir firma olan Firmamızından yardım alabilirsiniz. İstanbul su kaçağı servisi olarak istanbulun genelinde hizmet vermekteyiz. Su kaçağı bulmak zor bir işlem değildir, doğru kişiler tarafından yapılırsa minimum zahiyatlar ile sorununuz kısa sürede çözülür. Su kaçağınızın sorunsuzca çözülmesi doğa tesisat farkını yaşayın.

Bir Mesaj yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

İlgili Mesajlar

Anahtar kelime girin